Newcastle ka gati 17 mln. për Ramsdale

“Telegraph” shkruan sot se Newcastle po bën hapa të mëdhenj për të siguruar një marrëveshje për Aaron Ramsdale. Trajneri i “Magpies”, Eddie Howe, e njeh mirë portierin anglez, pasi ai ishte përgjegjës për nënshkrimin e tij në vitin 2016, kur ai drejtonte Bournemouthin, dhe, për këtë arsye, ai synon ta ketë sërish nën urdhra ish-nxënësit

Vazhdoni leximin →