Homazhi i munguar nga Maradona për Rafaela Karranë!

Në Spanjë e quajnë “miti bion”, “ikona italiane” si dhe disa epitete të tjera, ndërsa ajo punoi në vitet 80-të në vendin iberik. Aty luajti për dy vjet edhe Diego Armando Maradona për Barcelonën, por njohjen mes tyre e kishin bërë që në 1979 në Buenos Aires. Jo direkt, por nëpërmjet këmbënguljes së Maradonës për

Vazhdoni leximin →

Rafaela, ajo mund ta sjellë Vicel në Torino

Zonja Vicel tani është një njeri shumë I dashur për publikun. Gruaja me një pamje të mrekullueshme, e mesfushorit belg të Zenitit, që së fundi pëlqehet shumë nga Juventusi, quhet Rafaela Zabo. Në Itali shpresojnë, që ajo mund të ndikojë në transferimin e të shoqit në Seria A. Të dy janë shumë të dashuruar dhe

Vazhdoni leximin →

Modunjo, nudo për të treguar hiret e sportit

Formë të shkëlqyer dhe e gjitha natyrale, kjo është Rafaela Modunjo, e cila së fundi ka pozuar për kalendarin e vitit 2017 të “For Men Magazine”. Janë 13 fotografi artistike seksi, të shkrepura nga Frederiko Kanci, ku modelja 28 vjeçare pozon nudo, duke treguar feminilitetin e saj. Rafaela është Mis Italia 2011, por një njeri

Vazhdoni leximin →