Gabigol i dashuruar; nuk i fsheh ndjenjat e zjarrta për Rafaelën

Ndërsa Neymar po kalon ditë pushimesh në Los Angeles sa bashku me miqtë e tij të grupi ‘Toiss’, Lewis Hamilton dhe lojtarin e NFL, Odell Beckahm Jr, motra e tij Rafaela ndodhet në Brazil me të dashurin e saj, sulmuesin e Interit gabriel ‘Gabigol’ Barbosa me të cilin është lidhur prej disa muajsh. Vetë futbollisti ka publikuar një foto ku ai është së bashku me Rafaellën në një nga plazhet e Rio De Janeiros duke deklaruar dashurinë e tij për të. ‘Nuk shihemi përditë dhe nuk mund të të mbaj në krahët e mi cdo natë. Por në zemrën time dije që je e vetmja dhe nuk do të të lë kurrë-lexohet në postimin e Gabigol

sfidanti.al