Europa League, pushtim ‘hot’ i fushës , një burrë lakuriq në fushë gjatë Granada-Man.Utd

Dicka e paprogramuar ndodhi në Granada gjatë pjesës së parë të ndeshjes së parë cerekfinale të Europa League mes skuadrës spanjolle dhe Manchester United. Një mashkull, krejtësisht i zhveshur arriti të evitoje survejimin dhe të hyjë duke vrapuar në fushë ku u shtri dhe u rrotullua në tokë duke bërë që ndeshja të pezullohet për

Vazhdoni leximin →

Mallorca-Barcelona, ‘pushtuesi’: Doja një foto me Messin

‘Messi është idhulli im dhe gjithnjë kam ëndërruar ta takoj e të bëj një foto me të-me këto fjalë të thëna për median katalanase tregon pushtimin e fushës në sfidën mes Mallorcas dhe Barcelonas, një tifoz me origjinë franceze. ‘Kisha planifikuar gjithcka që përpara se të përhapej coronavirusi-vijon rrëfimin e tij tifozi-fillimisht e provova me

Vazhdoni leximin →