Luis Figo vlerëson punën e Zinedin Zidanes

Ish-gjysmëmbrojtësi i Realit të Madridit, Luis Figo, e vlerësoi lart punën e trajnerit të Realit, Zinedin Zidan. “Në një klub të tillë, si Reali, është e vështirë që t’i kënaqësh të gjithë lojtarët, sepse fjala është për futbollistë të klasit më të lartë. Lojtarët duan që të luajnë sa më shumë kohë dhe, kur kjo

Vazhdoni leximin →