Turpi me bukë…!

Finalja e parë e sezonit mes Partizanit dhe Skënderbeut u ndoq vetëm nga një grusht njerëzish në stadium dhe ajo që bëri më shumë përshtypje është madje braktisja që edhe pjesa më e zjarrtë e tifozerisë u bëri skuadrave të zemrës. Shkallët e modernit “Air Albania” organizuan varrimin e futbollit të Superiores pasi sfida që

Vazhdoni leximin →