Bundesliga e rrezikuar? Sa shumë para në Spanjë e Angli

Kampionati spanjoll i futbollit vazhdon të tërheqë miliona në aksione, sponsorizime dhe të drejt televizive duke krijuar së bashku me Premier Ligën, një hendek të madh me rivalët kontinentalë. Kur ky shqetësim vjen nga një ekip gjigant si Bajerni i Mynihut, atëherë vërtet që Reali i Madridit dhe Barcelona, duken nga një planet tjetër. Rinovimet

Vazhdoni leximin →