A prishet bunkeri juventin pa praninë e Kielinit

Giorgio Chiellini është dëmtuar dhe nuk do të jetë i gatshëm, pasi në fundjavë doli nga fusha i dëmtuar. Chiellini nuk do të jetë i gatshëm ndaj kuqezinjve, por mund të aktivizohet në ndeshjen e kthimit në Champions League përballë Portos dhe ky mund të jetë një ngushëllim për tifoet dhe Alegrin. Barzagli, Bonucci, Benatia

Vazhdoni leximin →