Messi apo Ronaldo? De Gea mes dy zgjedhjeve

David De Gea ka tërhequr vëmendjen e Al-Nassr dhe Inter Miamit, klube të cila kanë shprehur gatishmërinë për të pasur në radhët e veta portierin spanjoll i cili është pa klub që prej largimit nga Manchester United. Sipas The Sun, De Gea është i prirur të refuzojë ofertën e arabëve mes thashethemeve që sugjerojnë se ai

Vazhdoni leximin →