Divorc i lumtur për Romën dhe Manolas, secili hisen e tij

Kostas Manolas sot do t’i kryej testet mjekësore te skuadra ruse, Zenit, e cila e vlerëson shumë grekun. Roma dhe Zenit kanë arritur marrëveshje për transferimin e qendërmbrojtësit grek, Kostas Manolas. Sipas Sky Sport Italia dhe Mediaset Premium, Manolas  do t’i kryej testet në Zenit, pasi është pranuar oferta e tyre prej 35 milionë eurosh.

Vazhdoni leximin →

Hysaj del nga fusha kunder Interit, “stomaku” e dërgon ne shtëpi

Mbrojtësit të Kombëtares shqiptare iu desh të linte fushën ne ndeshjen me Interin pas një problemi, duke u zëvendësuar nga Kristian Maxho në të djathtë të prapavijës napolitane. Sipas mediave italiane, në 22-vjeçari ishte në dyshim për këtë ndeshje, për shkak të një goditjeje të pësuar kundër Sasuolos të hënën. Megjithatë, arsyeja e zëvendësimit mbrëmë

Vazhdoni leximin →