Leonid Slluckij – trajner i ri i ekipit anglez, Hall Siti

Ish-trajneri i CSKA-së së Moskës dhe i përfaqësueses së Rusisë Leonid Slluckij është caktuar trajner i ri i Hall Sitit anglez që, sezonin e kaluar, zuri vendin e 18-të në Premier Ligë, duke zbritur, kështu, në ligën e dytë angleze që quhet Championship. “Ne kemi kënaqësinë të njoftojmë caktimin e trajnerit Leonid Slluckij në drejtim

Vazhdoni leximin →

Leonid Slluckij largohet nga posti i trajnerit të CSKA-së

Trajneri kryesor i njërit prej ekipeve më kryesorë të Rusisë, CSKA të Moskës, Leonid Slluckij, ka vendosur që të largohet nga posti i tij, pas ndeshjes së Ligës së Kampioneve, me Totenhemin. “Një nga trajnerët më të titulluar në historinë e ‘kuqebluve’ do ta lejë postin e tij me dëshirën e tij, duke ruajtur, ndërkohë,

Vazhdoni leximin →