Mateuzi legjendar veçon një të metë të Hames Rodrigezit

Hames Rodrigezi pati mundësinë që të debutojë me Bajernin e Mynihut, të cilit ai iu bashkua, duke ardhur nga Reali i Madridit, në ndeshjen me Verder Bremenit që u zhvillua, këto ditë, në kuadrin e Kupës së Telekomit. Por, megjithëse pjesëtari përfaqësueses kolumbiane luajti mirë dhe mori pjesë në dy golat që shënuan bavarezët, mbas

Vazhdoni leximin →