E ardhmja e Koeman, Barcelona i kërkon 15 ditë kohë

Barcelona vazhdon të mos shohë zgjidhje për të ardhmen e pankinës. Takimi i zhvilluar të martën mes Laportës dhe Koeman nuk shërbeu për të qartësuar të ardhmen e holandezit. Sipas  TV3 Presidenti i Barcelonës i kërkoi Koeman 15 ditë kohë për mbylljen e bisedimeve tashmë të hapura me trajnerë të tjerë. Vetëm në rast se

Vazhdoni leximin →