James Rodriguez, dëmtim ‘hot’; Kendra Lust shqetësohet

Në vitin 2018, James Rodriguez, pasi u divorcua dhe mbeti beqar, nisi të ndiqte në wëitter, aktoren për filma për të rritur Kendra Lust. Tani është ajo që i shkruan futbollistit duke komentuar lajmin për dëmtimimin e futbollistit tw Evertonit në pjesët e poshtme të trupit duke postuar frazën: “Ouch! Shpresoj që të jesh mirë”.

Vazhdoni leximin →

Helga Lovekaty, dashuria e re e James Rodriguez?

Modelja ruse Helga Lovekaty vazhdon të shfaqë pasionin e saj për James Rodriguez duke i dedikuar mesazhe me shumë nënkuptime në rrjetet sociale. Në rastin e fundit u vu re edhe një ‘trekëndësh dashurie’ në komentet e publikuara të saj, futbollistit dhe ish bashkëshortes së tij Daniela Ospina. Të dyja femrat rezultuan që shprehën opinionin

Vazhdoni leximin →

Pas 6 vjet martese, James Rodriguez e Daniela Ospina divorcohen

Pas 6 vitesh e gjysmë martese, historia e dashurisë mes James Rodriguez dhe Daniela Ospinës merr fund. Futbollisti i Bayernit të Mynihut dhe modelja zyrtarizuan divorcin mes tyre, një divorc që u arrit me konsensus. Prej muajsh në media po qarkullonin zërat për ndarjen e çiftit që ka edhe një vajzë, Salome, dhe tani gjithcka

Vazhdoni leximin →