Hulk do të bëhet baba me mbesën e ish-bashkëshortes

Sulmuesi brazilian, Hulk do të bëhet sërish baba. Partnerja e re është mbesa e ish-gruas së tij.  Ata u martuan në vitin 2020 dhe në prill të 2022 lindi vajza e tyre e parë, Zaya. Ndërsa tashmë Camila Angelo është sërish shtatzënë. “Dua t’ju falënderoj për mesazhet e panumërta për shtatzëninë e gruas sime. Një tjetër fëmijë,

Vazhdoni leximin →

Xhokoviç shqyhen fanelën, imiton legjendarin Hulk Hogan!

Nuk është parë një skenë e tillë nga një superkampion që është tejmbushur me trofe! Novak Xhokoviç, pasi mundi me stërmundim të paparë Alkarazin në finalen e Cinacinatit, ka shqyer fanellën.  Pse zgjodhi pikërisht këtë akt çlirues kampion serb?  Nuk ka dyshim se ishte një imitim nga festimet e legjendës amerikane të keçit Hulk Hogan…

Vazhdoni leximin →

Rishfaqet Teves, kinezët i dërgojnë një thes me para

Superliga Kineze po përgatitet për të “bombarduar” sërish merkaton. Pas shifrave absurde të ofruara, për të sjellë në Azi futbollistë si Hulk, Zhervinjo, Guarin, apo Ramirez, tashmë në listë ka hyrë edhe Karlos Teves. Sulmuesit 32 vjeçar, i kthyer tek Boka Junorios, pas eksperiencës tek Juventusi, tashmë i është propozuar një shifër prej 40 milionë

Vazhdoni leximin →

Leo Mesi me qenin me emrin Hulk, si të brazilianit potent

Emrat e futbollistëve  janë një gjueti e pandalshme jo vetëm për njerëzit, por edhe për kafshët. Zllatan, Mesi, Ronaldo, Nejmar apo Suarez nuk janë nofka më e mirë vetëm për njerëzit, por edhe për ..qentë. Vetë Leo Mesi e ka pagëzuar qenin e tij, me emrin e futbollistit brazilian, Hulk për shkak të oreksit dhe

Vazhdoni leximin →