Xhejmi Karager: Xhoi Hart mund ta bëjë Liverpulin kampion

Liverpuli, njëfarë kohe, gjatë këtij sezoni të Premier Ligës angleze ishte kandidat për titull, por, më pas, shpresat e shuan, për shkak të rezultateve të dobta të tij. Legjenda e “të kuqve”, Xhejmi Karager, sugjeron se ekipi i Jyrgen Klopit mund të bëhet një pretendent serioz. Ish-mbrojtësi i Liverpulit i bëri thirrje klubit të “Enfildit”

Vazhdoni leximin →

Xho Hart doli pa lavdi nga Premier Liga, po hyn si..hero

Chelsea do të tentojë që ta transferojë Joe Hartin, ky është titulli i shumë të përditshmeve angleze e italiane dhe gardiani që u përzu për gafa dhe pasiguri nga Premierliga, e gjeti një portë për të hyrë. Sipas “EuroSport”, Blutë e Londrës janë duke kërkuar një portier dhe Antonio Conte mendon se portieri i Manchester

Vazhdoni leximin →