“Kujdes Shqipërinë e motivuar”

“Gazzetta dello Sport” e konsideron Shqipërinë një kundërshtar të “familjes” duke llogaritur numrin e madh të lojtarëve që aktivizohen në Serie A. Sipas të përditshmes milaneze, fakti që kuqezinjtë e mbyllën grupin me 15 pikë dhe 8 gola diferencë pozitive, do të thotë shumë. gazzetta.it “Do të bëjmë shumë gabim nëse e nënvlerësojmë kundërshtarin sepse

Vazhdoni leximin →