Azdren Llullaku drejt Astanës, nga lindja në lindjen e largët

Sulmuesi i Kombëtares sonë, Azdren Llullaku, është duke u kërkuar me insistim nga skuadra e Astanas. Futbollisti që luan si sulmues krahu dhe është ende pjesë e kampionatit rumun, ka shumë mundësi të transferohet në Kazakistan, shkruajnë disa media vendase, një lajm ky që është publikuar edhe nga IndeksOnline. Prej dy ndeshjeve pjesë edhe e

Vazhdoni leximin →