Aubamejang në qendër të merkatos, Borusia kërkon thesin…

Një nga drejtuesit më të lartë të Borusias së Dortmundit, Hans-Hoakim Vacke duket në ankth për të ardhmen e Aubamejang. Prej kohësh, sulmuesi është vënë në qëndër të vëmendjes nga disa klube të mëdha Europiane dhe në lidhje më këto zëra merkatoje ka reaguar shefi ekzekutiv i verdhezinjve, i cili në një intervistë ka deklaruar

Vazhdoni leximin →