S’ka gola magjikë për Ibrën dhe shfaqet si i ..fortë

Sulmuesi i Man. Junajted,  Ibrahimoviç, nuk do të dënohet nga UEFA për kapjen për fyti të mbrojtësit Simon Kjaer në ndeshjen kundër Fenerbahçes në Ligën e Europës. Suedezi u konfrontua me danezin, i cili tentoi të bllokojë Ibrën për rivënien e shpejtë anësore. Ibrahimoviç nuk u dënua nga gjyqtari, duke rritur zërat se 35-vjeçari do

Vazhdoni leximin →