Enzo Fernandez dëshiron Barcelonën

Chelsea transferoi në janarin e vitit të kaluar nga Benfica për shifrën rekord të 121 milionë eurove Enzo Fernandez. Mesfushori është shndërruar në një prej elementëve kryesorë të “Bluve të Londrës” duke marrë përsipër organizimin e repartit. Megjithatë, argjentinasi duket se nuk është i lumtur në Angli dhe mediat spanjolle, zbulojnë se përfaqësuesit e tij

Vazhdoni leximin →

Fernandez: Mbappe më “kërcënoi” në finale

Enzo Fernandez zbulon një detaj shumë interesant në lidhje me finalen e Kupës së Botës 2022 mes Francës dhe Argjentinës. Sipas mesfushorit bardhekaltër, Kylian Mbappe po sillej me arrogancë dhe tentoi disa herë t’i frikësonte kundërshtarët. “Mbappe ishte i bindur se do të na mundte në finale dhe bënte gjeste ikur do të na vriste

Vazhdoni leximin →