Liverpuli shpenzon, por edhe fiton të ardhmen me dyshen Eliot-Karvaljo!

Futbollistët e rinj e kanë treguar veten dhe mund ta ndihmojnë trajnerin Jurgen Klop në këtë periudhë të vështirë. Mesfusha e Liverpulit është “lehtësuar” jo pak pas dëmtimeve të Tiago Alkantarës dhe kapitenit Henderson, ndaj edhe afrimi thjesht i brazilianite Artur Melo mund të mos mjaftojë. Gjithsesi, në Angli e këshillojnë Klopin që të bazohet

Vazhdoni leximin →