Ja si po e vrasim derbin e kryeqytetit…

Kur derbi i tretë sezonal mes Partizanit dhe Tiranës pritet të ndezë prozektorët e “Arenës Kombëtare”, është sërish stadiumi ultra-modern për standartet shqiptare që do të shpëtojë prestigjin e sfidës më të ndjerë të Superiores. Partizani i rrezikuar nga Vllaznia e pa entuziazëm por pothuajse me sigurinë e kualifikimit në katërshe dhe Tirana në krizë

Vazhdoni leximin →