Radja Nainggolan është padyshim një nga mesfushorët më të mirë që ka luajtur në elitën e futbollit italian Serie A në 15 vitet e fundit. Mesfushori belg bëri karrierë te Piacenza, Cagliari, Roma dhe Interi. Megjithatë shkëlqimin më të madh Nainggolan e pati në kryeqytetin italian ku ishte lider i Romës për katër vite e gjysmë nga

Vazhdoni leximin →