Telashe per Juven; demtohen Kedira dhe Daglas Kosta

Fitorja ne Mestaja ndaj Valencias pati nje kosto jo te vogel per Juventusin. Trajneri i bardhezinjve dhe stafi i tij teknik jane ne ankth per gjendjen e 2 futbollisteve; Sami Kedira dhe Daglas Kosta te cilet mbremjen e se merkures shfaqen probleme fizike duke e lene parakohe fushen e lojes. Mesfushori gjerman u zevendesua ne

Vazhdoni leximin →