Cili mund të prishë magjinë e Mesit? Quhet Cabalero..

Pep Guardiola mendon se portieri Willy Caballero mund ta ndalë Leo Messin, kur të takohen Manchester City e Barcelona në “Etihad Stadium” të martën mbrëma. Katalunasit janë të parët në Grupin C, dhe para ndeshjes në Etihad kanë mposhtur si mysafirë Borussia Monchengladbach, Celticun dhe Cityn 4:0. Caballero do ta zëvendësojë Claudio Bravon, i cili

Vazhdoni leximin →