Edin Xheko, të ngre kokën, por të ul brekët!

Ajo që do të mbahet mend për një kohë të gjatë nga ndeshja kualifikuese për Kupën e Botës, Rusi-2018, mes përfaqësueseve të Greqisë dhe të Bosnjë-Hercegovinës, në Athinë, dhe që është diçka që, rrallë herë, mund të shihet në fushat e futbolli, është pamja në min. e 76-të, kur sulmuesi boshnjak, Edin Xheko, e la,

Vazhdoni leximin →