Cikalleshi është sulmues i Kupës, dy gola Gëztepesë!

Sokol Cikalleshi buzëqesh sa herë vjen një ndeshje e Kupës së Turqisë. Në një skuadër shumë të fortë si Istanbul Bashaksehirspori, shqiptari ka pak hapësira pavarësisht përkushtimit dhe talentit, ndaj edhe i duhet të kënaqet me kompeticionin e dytë në Turqi. E shfrytëzoi edhe një herë shansin që iu dha nga trajneri dhe shënoi dy

Vazhdoni leximin →