Adil Rami i përgjigjet Pamela Anderson: Akuzat për dhunë janë false, është e neveritshme

Historia e dashurisë mes Pamela Anderson dhe mbrojtësit të Olimpikut të Marsejës, Adil Rami është mbyllur tashmë, por polemikat në rrjetet sociale mes dy protagonistëve janë të mëdha. Para pak kohësh ish aktorja e serialit ‘Baywatch’ e akuzoi futbollistin se e tradhëtonte dhe se dhunonte. Pikërisht kjo akuzë e fundit nuk është kapërdirë nga Rami

Vazhdoni leximin →

Adieu Rami! Mbyllet historia e dashurise me Pamela Anderson

Dukej se historia e dashurise mes Pamela Anderson dhe Adil Rami po shkonte vaj. Gjate boterorit te Rusise  aktorja, ish protagonistja e serialit te famshem ‘Baywatch’ u pa te ishte ne shkallet e stadiumeve ne ndeshjet e Frances, madje u fol edhe per nje fejese te saj me futbollistin. Por mesa duket gjerat kane ndryshuar

Vazhdoni leximin →

Pamela Anderson e Rami, ne altar pas boterorit?

Adil Rami e Pamela Anderson ish aktorja e famshme e serialit ‘Baywatch’ duket se e kane marre shume seriozisht lidhjen e tyre. Ne fakt cifti duket se ka vendosur te hedhe hapin me te rendesishem dhe t’i drejtohen altarit per t’u martuar dhe zerat flasin per zhvillimin e nje ceremonie menjehere pas Boterorit. Diferenca prej

Vazhdoni leximin →