Adieu Rami! Mbyllet historia e dashurise me Pamela Anderson

Dukej se historia e dashurise mes Pamela Anderson dhe Adil Rami po shkonte vaj. Gjate boterorit te Rusise  aktorja, ish protagonistja e serialit te famshem ‘Baywatch’ u pa te ishte ne shkallet e stadiumeve ne ndeshjet e Frances, madje u fol edhe per nje fejese te saj me futbollistin.

Por mesa duket gjerat kane ndryshuar ne keto 2 muajt e fundit dhe Pamela Anderso  i ka dhene fund lidhjes me futbollistin ne menyre qe Rami te kaloje me shume kohe me femijet e tij Zain dhe Mad.

Sfidanti.al