Suzi Kortez, modelja seksi orakull për Anglinë

Sipas bukuroshes nga vendi i sambas, ka një arsye pse Anglia do të jetë një skuadër që duhet parë me vëmendje gjatë finaleve të Botërorit, “Rusia 2018”. “Me një Rashford në formë të shkëlqyer jam e bindur se Tre Luanët do të shkojnë shumë larg”, thotë Suzi Kortez, Mis BumBum 2015. Modelja e Playboy ka filluar që tani përgatitjet për kampionatin e ardhshëm dhe së fundi është shfaqur me trupin të pikturuar, ku duket maskoti zyrtar i aktivitetit, ujku “Bonk”.