Suzi Kortez, modelja seksi orakull për Anglinë

Sipas bukuroshes nga vendi i sambas, ka një arsye pse Anglia do të jetë një skuadër që duhet parë me vëmendje gjatë finaleve të Botërorit, “Rusia 2018”. “Me një Rashford në formë të shkëlqyer jam e bindur se Tre Luanët do të shkojnë shumë larg”, thotë Suzi Kortez, Mis BumBum 2015. Modelja e Playboy ka

Vazhdoni leximin →

Suzi Kortez, që tani ka mbëritur në Rusi

Suzi Kortez, Mis Bum Bum 2015, nuk e ka fshehur kurrë pasionin e saj për futbollin dhe veçanërisht për Barcelonën. Modelja braziliane, tashmë po pret me padurim fillimin e Botërorit, “Rusia 2018. Dhe në evenimente të tilla nuk ofrojnë magji vetëm ata që luajnë në fushën e lojës, por edhe njerëzit e shkallëve, aq më

Vazhdoni leximin →