Shezni, surprize e embel; do te behet baba

Portieri i Juventusit, Shezni eshte ne qiellin e shtate; do te behet baba. Futbolliasti perdori rrjetet sociale per te ndare lajmin e bukur me te gjithe. ‘Jam shume i lumtur qe t’ju bej te ditur se jemi ne pritje te femijes sone te pare-shkruante Shezni qe me pas iu drejtua bashkeshortes se tij Marina duke i shprehur te gjithe dashurine e tij-e di qe do te jesh mamaja me fantastike dhe une te dua me shume se çdo gje tjeter ne bote’.

Mesazhe keto qe moren menjere pelqimet nga shoket e skuadres aktuale se Sheznit, si Dibala apo edhe ish shoket e skuadres te Roma si Kevin Strotman.

Sfidanti.al