Ronaldo nuk humbet kohe; stervitet per Boterorin me…Xhorxhinen

Kristiano Ronaldo e arkivoi shume shpejt çeshtjen Champions, pasi e pret nje tjeter sfide shume e rendesishme, Boterori i Rusise. Vetem pak ore pas fitores ne Kiev, ylli portugez i Realit te Madridit preferoi te mos humbase kohe dhe te nise stervitjen per ngjarjen me te madhe futbollistike.

Ronaldo ka perdorur palestren e shtepise se tij per te qene gati per ndeshjen e 15 qershorit qe Portugalia e tij do te luaje pikerisht ndaj Spanjes. Ajo qe mendoi te publikoje lodhjet e Ronaldos, nje maniak i formes fizike, ishte e fejuara e tij Xhorxhina Rodrigez e cila ne Instagram Stories postoi nje foto ku ajo dhe Ronaldo po benin se  bashku ushtrime ne palester.

Sfidanti.al