Rieko Brashia, jashtë ringut delikate dhe superseksi

Rieko Nif Brashia, kampionia e botës për të reja në kikboks është kthyer me një set fotosh superseksi. Bukuroshja tailandeze është edhe një tifoze e zjarrtë e Juventusit. Ndërkohë që në Instagram, llogaria e Nif është e mbipopulluar.

13