Niklas Bendtner e ben serish; foto krejtesisht i zhveshur para liqenit

Ne Itali, Niklas Bendtner kujtohet si lojtar i Juventusit, por edhe si lojtari qe flirtoi hapur me nje nga vajzat hostess ne qender te fushes gjate festimeve te nje prej titujve kampion te Serise A te Juventusit.

Tani sulmuesi danez i Rozenborg beri nje tjeter beme te tij duke u shfaqur krejtesisht i zhveshur ne brigjet e nje liqeni. Foton Bendtner e publikoi ne rrjetet sociale te shoqeruar me termin ‘Aquaman’. Komentet nuk munguan dhe nje prej personave qe e beri nje te tille ishte dhe Ivan Perisic. ‘Lord'(keshtu e therrasin Bendtner). Ndeshje skerme me peshqit-ishte komenti i Perisic qe e shkroi frazen duke e perdorur me kuptim te dyfishte’.

Sfidanti.al