Nejmar dhe Emili Ratajkovski; te bashkuar nga moda

Moda ben bashke Nejmar dhe Emili Ratajkovski. Nje kompani veshjesh mundesoi qe sulmuesi i Paris Sen Zhermen te pozoje me modelet e saj diçka qe 25 vjecari nuk e ben per here te pare.

E vecanta ne kete sesion fotosh te kompanise se veshjeve eshte se bashke me brazilianin ishte dhe modelja amerikane Emili Ratajkovski me kete te fundit qe nuk ngurroi te postoje nje foto ne rrjetin social Instagram.

‘Sot ne Paris me nje partner special per nje ngjarje speciale-shkruante Emili Ratajkovski ne profilin e saj ne Instagram.

Sfidanti.al