Mia Khalifa e bën sërish; tani ngacmon Isaiah Tomas

Mia Khalifa, aktorja e filmave erotikë, tashmë komentatore sportive provokon sërish sportistët. Këtë radhë në shënjestrën e saj u vu Isaiah Tomas  gjatë ndeshjeve gjysmëfinale të Konferencës së Lindjes në NBA mes Bostonit dhe Ëashingtonit. ‘Do të të lë të më prekësh gjoksin nëse kualifikohesh-shkrante Mia Khalifa në profilin e saj në Tëitter duke ironizuar me shtatlartësine e Thomas i cili është lojtario më i shkurtër në NBA me 1.75 m. Mia, e cila ka një shtatlartësi prej 1.57 m, e ka fituar famën pasi ka qenë protagoniste në 12 filma erotikë duke shkaktuar shumë polemika. Kjo për faktin se libanezja, muza e Ëashingtonit, u bë e para myslimane që realizoi skena erotike duke përdorur veshjen tradicionale të besimit të saj fetar.

sfidanti.al