Marko Borriello, pushime don zhuanesh ne Ibiza

Marko Borrielo shfaqet ne nje forme te shkelqyer nen diellin e Ibizas ku sulmuesi italian po kalon pushime si nje playboy i vertete. Revista e perjavshme ‘Chi’ ka publikuar foto te futbollistit qe per momentin nuk ka skuader qe nga largimin nga SPAl, ne ishujt Baleare ku festoi edhe 36 vjetorin e tij te lindjes.

Futbollisti eshte fotografuar nen shoqerine tre vajzave te cilat nuk e kishin aspak problem te rrinin topless ne pranine e tij. ‘Po ruaj formen dhe po pres propozimin e duhur-deklaroi Borrielo qe njihet ndryshe dhe si ‘beqari i arte’.

Ne fund te fundit per Borriellon eshte me mire te jete ne shoqeri te embel ne Ibiza se te ndjeke startin e kampionatit italian nga divani perpara televizorit.

Sfidanti.al