Juli Annee; muza e NFL që kërkon të shpallet gruaja më sexy

Quhet Juli Annee dhe konsiderohet si muza e NFL. Më më shumë se 4.5 milionë ndjekës në Instagram, Juli i ka magjepsur të gjithë. Tani ambicia e saj shkon edhe më tej dhe kërkon të jetë femra më sexy e botës dhe për këtë arsye ajo iu kërkon fansave të saj që ta votojnë në sondazhin që po realizon revista ‘Maxim’. Juli Annee jeton në San Diego së bashku me vajzën e saj të cilën e lindi kur ishte vetëm 18 vjec. Disa e quajnë atë nëna kurajoze këtë tifoze të flaktë të National Football League në SHBA.

Sfidanti.al