Jessica Rose, muza e Arsenalit kërkon të ndalë ‘eksodin’ e yjeve

Arsenali po përballet me çështjen Sanchez prej kohësh. Kilianit i skadon kontrata në verën e vitit 2018 dhe nuk po e rinovon atë duke mbajtur në antkh të gjithë tifozët e Topcinjve, ndërkohë që të njëjtën gjë po e bën edhe Mesut Ozil. Një ndër ata që kanë frikën e largimit të yjeve nga skuadra e Arsene Wenger është Jessica Rose, muza bukuroshe kësaj skuadre. Thuhet që pasioni më i madh  i saj janë qentë, veshjet bikini dhe… Arsenali. Për këtë të fundit nuk ka asnjë pikë dyshimi pasi jo pak herë Jessica ka pozuar e veshru me fanelën e Topçinjve. Tani ajo u kërkon drejtuesve të klubitqë të mbajnë me cdo kusht Sanchez dhe Ozil, pasi Arsenali këtë vit me ardhjen dhe të Lacazette pretendon të jetë seriozisht në garë për të fituar trofe të rëndësishëm.

sfidanti.al