Herri Kejn, tjeter gezim ne jete; behet baba per te dyten here

Herri Kejn ka nje motiv me shume e ndoshta me te rendesishmin per te gezuar ne keto dite vere. Sulmuesi i Totenhemit dhe i perfaqesueses angleze dhe e fejuara e tij Keti Gudlend u bene prinder per te dyten here diten e merkure me Gudlend qe solli ne jete nje vajze.

Futbollisti 24 vjecar e beri te ditur lajmin e gezuar nepermjet rrjeteve sociale duke publikuar ne rrjetet sociale nje foto te tij me Ketin dhe vogelushen e saj Vivian Xhejn duke mos e fshehur krenarine e tij.

‘Anetarja me e re e familjes sone, Vivian Xhejn Kejn-shkruante sulmuesi me rrjetet sociale-jam shume krenar per Ketin qe nuk perdori qetesues per lindjen.#VajzatEMia’.

Sfidanti.al