Frum behet serish baba; erdhi ne jete vogelushja Keti

‘Dje mireprita ne kete bote vajzen time te vogel Ketin-ky ishte mesazhi i shkruar ne Twitter nga Kris Frum qe ne kete menyre beri te ditur ardhjen ne jete te vajzes se tij te dyte te tij.

Ishte ky nje moment shume i gezuar per Frum per te cilin mund te thuhet se kete vit perjetoi ndoshta momentet me te veshtira per shkak te pozitivitetit me salbutamol dhe fershellimat qe e shoqeruan gjate gjithe Turit te Frances eveniment te cilin e mbylli ne vendin e trete pas Thomas e Dymulin.

Sfidanti.al