Fansat ‘injorojnë’ Kevin Trapp; fajin e ka e dashura Izabel Goulart

Portieri i Paris Saint Germain Kevin Trapp dhe e dashura e tij Izabel Goulart shijuan pushimet e tyre në Greqi përpara se futbollisti gjerman t’i bashkohej skuadrës në SHBA për të zhvilluar një turne veror përpara fillimit të sezonit të ri. Paparazzët nuk lanë t’i shpëtonin skenat e dashurisë mes tyre ku puthjet, përkëdheljet deri te prekjet  u bënë  shënjestrat e aparatëve të tyre fotografikë. Por punën më të mirë në këtë pikë e ka bërë vetë Izabel teksa në rrjetet sociale ajo publikoi një video të saj ndërsa është duke dalë nga uji si një perëndeshë e vërtetë. Po kështu edhe fotot e bëra në Mykonos tërhoqën vëmendjen e fansave të saj të cilën injoruan të shkretin Trapp.

sfidanti.al