Erika Shnajder; ‘hajdutja’ sexy në festën e Nejmarit

Erika Shnajder përfshihet në një vorbull polemikash në Brazil për shkak të një… shakaje. aktorja dhe modelja braziliane që ishte mes të ftuarve në festën e ditëlindjes së bashkëkombasit të saj, Nejmar, kishte postuar në Instagram një video ku ajo ishte duke futur në cantë disa panine me djathë gjatë asaj mbrëmje.

Një lëvizje kjo që në realitet ishte një lojë e Shnajder por që shkaktoi shumë polemika, madje kishte nga ata që e quajtën edhe hajdute. Nga ana e saj Erika Shnajder u mbrojt duke thënë: ‘Bëra vetëm shaka, sepse e adhuroj paninen me djathë’

sfidanti.al