Edurne dhe De Gea, shkelqim spanjoll ne mbremjen gala te Mançester Junajtid

David De Gea dhe e dashura e tij, kengetarja Edurne ishin ata qe shkelqyen ne mbremjen e se martes ne ceremonine e ndarjes se çmimeve per me te miret e Mançester Junajtid. Portieri spanjoll fitoi Cmimin si Lojtari me i mire i vitit per te 4 here ne 5 vitet e fundit dhe Edurne e shoqeroi ne kete mbremje gala.

Nga ana e saj kengetarja spanjolle shkelqeu me bukurine dhe elegancen e saj. E veshur me nje fustan te zi, Edurne  ra shume ne sy ne mbremjen e kesaj skuadre futbolli.

Sfidanti.al