Drake humbet 300 mijë euro për shkak të Argjentinës

Kur thonë mos kini frikë nga besëtytnitë. Reperi kanadez Drake nuk e di vërtet se çfarë është dhe, si një fans i mirë, ai vuri bast shumën prej 300 mijë dollarësh për fitoren e skuadrës së tij, Kanadasë, kundër Argjentinës. Nuk ka dyshim për këtë, fitorja e mundshme ishte vërtet po aq e madhe: do të kishte arritur në 2 milionë e 880 mijë dollarë. Kjo nuk është asgjë e re për yllin, i cili, siç shihet shpesh në profilin e tij në Instagram, zakonisht shijon këtë lloj momenti dhe që edhe në këtë rast e publikoi menjëherë lëvizjen. Vetëkuptohet që këtë herë fitoi “shtëpia”: Julian Alvarez dhe Messi nuk kishin dëshirë të humbisnin një tjetër finale(Argjentinë-Kanada 2-0).

sfidanti.al