De Gea, Mata dhe Herrera, çfarë fati: Foto me sensualen Emily Ratajkowski

David De Gea, Juan Mata dhe Ander Herrera mund t’u mburren të gjithëve se kaluan momente të këndshme me një prej femrave më tërheqeëse të planetit; Emily Ratajkowski. Pak caste pas përfundimit të ndeshjes së parë në tokën amerikane, futbollistët e Manchester United morën pjesë në festën e organizuar në Hollywood nga një prej sponsorët e Djajve të Kuq, kompania Adidas. Futbollistët u njohën me shumë personazhe të famshëm, por vetëm spanjollët Mata, Herrera  e De Gea patën fatin të takoheshin dhe të bënin foto me Emily Ratajkowski. Ajo që të bën përshtypje është se Ratajkowski është admiruese e futbollit  dhe nuk është tifoze e Manchester United, por e Juventusit, madje ajo ka pozuar me fanelën e ‘Zonjës së vjetër’

sfidanti.al