Daniela, e fejuara e Patos, po çmend rrjetin

Quhet Daniela Knudson, ben modelen dhe eshte dashuria e re e Aleksandre Patos. Modelja bukuroshe vetem per pak nuk mundi te jete e perzgjedhur te Victoria’s Secret megjithate kjo nuk e pengon ate te kerkohet nga shume revista.

Nderkaq, Daniela Knudsen e ka bere tashme nje cmenduri sexy. Se fundmi modelja eshte shfaqur me foto shume sensuale por edhe te rrezikshme ne grataciele duke cmendur te gjithe rrjetin.

Sfidanti.al