Daiane Novais: jo vetëm skuadrat e mëdha kanë tifoze sexy

Nuk është e thënë te jesh një klub i madh i futbollit botëror që të bësh për vete bukuroshet. Është ky rasti i skuadrës së futbollit brazilian, Atletico Sorocaba  i themeluar vetëm 26 vite më parë dhe që është pjesë e Serisë C, ndërkohë që ka zhvilluar edhe 3 ndeshje në kampionatin paulist.

Ajo quhet Daiane Novais, bjondja që po mahnit jo vetëm vendin amerikanolatin, por edhe mbarë botën. E përkufizuar edhe si muza e rodeos, Daiana Novais po tërheq ndjekës të shumtë në rrjetet sociale dhe shumë shpejt duket se numri i tyre do të arrijë në 400 mijë.

sfidanti.al